Aire Andaluz

Aktualności

Wydajemy płytę

2014-10-26
Aire Andaluz


Zapraszamy do wsparcia wydania płyty naszej wokalistki Magdaleny Lechowskiej pt "Raíces"!
Płyta "Raíces", jak hiszpańska nazwa wskazuje, będzie powrotem do korzeni, do rdzennych brzmień i rytmów gorącej Hiszpanii oraz egzotycznej Ameryki Łacińskiej. Trochę na przekór wszechobecnej tendencji do fuzji w muzyce, płyta ukazuje w tradycyjnej formie bogactwo folkloru świata hiszpańskojęzycznego.

"Raíces" porwie Was w niezwykłą muzyczną podróż. Rozpoczniecie wędrówkę na południu spalonej słońcem Hiszpanii, przepłyniecie ocean przybywając na romantyczną Kubę, dotrzecie do tętniącego kolorem Meksyku. Kierując się na południe wyruszycie następnie do egzotycznej Kolumbii, przemierzycie Andy aby zakończyć swą podróż na brzegu Rio de la Plata w Argentynie a gdzieś pojawi się też Polska.

Na płycie znajdą się utwory flamenco, kubańskie, meksykańskie, kolumbijskie, chilijskie oraz pieśni Marka Grechuty. Wykonawcami są członkowie Aire Andaluz: Adam Hliniak - gitara, cajón, palmas, Krzysztof Hliniak - bastón, instrumenty perkusyjne, palmas, Ernest Heksel - trąbka oraz gościnnie Andrzej Lechowski - skrzypce, Mateusz Sarapata - duny, cajón, instrumenty perkusyjne i Krzysztof Filus - kontrabas. Argentyńskie i polskie tango Magdalena wykonała również z towarzyszeniem Mateusza Pliniewicza - skrzypce i Tomasza Drabiny - akordeon.

Link do strony polakpotrafi.pl poniżej 
Zapraszamy do wejścia i wsparcia projektu:)

Zobacz także...

Skontaktuj się

  • Krzysztof Hliniak
    +48 888 734 924
    krzysztofhliniak@gmail.com

Znajdź nas:

Współpraca